Urodziny w KOCIE

Witamy na naszej urodzinowej stronie!

 Już dziś zamów profesjonalne przyjęcie urodzinowe dla swojej pociechy. W ramach zabawy organizujemy tzw. "Przygody z bajką", oparte na najpiękniejszych bajkach świata. W trakcie przygód realizujemy zajęcia ruchowe, rytmiczno-muzyczne, plastyczne, ortofoniczne oraz zapewniamy wiele innych zabaw kreatywnych. Zobacz jak fantazyjnie może bawić się z nami twoje dziecko w tym szczególnym dniu!

 

 
Przygoda z Bajką

Wybierz najlepszą  zabawę dla swojego maluszka.

Przygody z Bajką to urodzinowe zajęcia dla dzieci w trakcie których wykwalifikowani animatorzy wprowadzają dzieci w świat fantazji. Razem z maluszkami przeżywamy najróżniejsze przygody z bohaterami bajki, a kiedy trzeba oczywiście przybywamy im na ratunek. W trakcie zajęć dzieci podejmują najróżniejsze kreatywne zadania plastyczne, ruchowe, ortofoniczne, rytmiczno-muzyczne. Wszystko to jest spójną niesamowitą zabawą, którą dzieci jeszcze długo będą mogły wspominać.

Zajęcia prowadzone są w salach sklepu i pracowni Czarny Kot Biały Kot, które znajdują się w budynku na ul. Polinezyjskiej 8, blisko stacji Metra Imielin.

Zabawy przeznaczone są dla dzieci w wieku od ok. 2 - 8 lat. W razie potrzeby istnieje możliwość dostosowania zabaw do dowolnego wieku.

Nasze zabawy urodzinowe:

piotrus Pan

Piotruś Pan i piraci! (29zł / za dziecko)

* Przygoda w krainie Nibylandii

* Pirackie przygody sportowe

* Łowienie skarbów na wędkę

* Zajęcia wspomagające rozwój mowy malucha

* Zajęcia z origami dla dzieci.

 

 Śnieżka i krasnoludki (29zł / za dziecko)

* Przygoda w domku Śnieżki i krasnoludków

* Poszukiwanie diamentów

* Wspólne muzykowanie z użyciem różnych instrumentów

* Robienie grzechotek

* Zabawa z plasteliną

 

Jaś i Małgosia (29zł / za dziecko)

* Leśna przygoda Jasia i Małgosi

* Zabawa w małego tropiciela

* Ćwiczenia wzrokowo-ruchowe z bohaterami bajki

* Zdobienie czarodziejskich różdżek

* Malowanie domku kolorami emocji

 

Alicja w krainie czarów (32zł / za dziecko)

* Ćwiczenia zręcznościowe w krainie czarów

* Zdobienie szalonych kapeluszy

* Zabawa w quiz z gąsienicą

* Podróż za białym królikiem

* Zaczarowana herbatka z bohaterami bajki

 

Dla starszych dzieci przygotowaliśmy podchody wraz  z wybraną zabawą w ozdabianie - tworzenie własnych maskotek ze skarpetki, ozdabianie magicznych skrzynek skarbów, ozdabianie pierwszej litery imienia 3D, ozdabianie i tworzenie masek karnawałowych.

 
Koszt wspólnej zabawy to przykładowo 35zł za dziecko za zabawę w ozdabianie skrzynek, w tym dzieci dostają naklejki perełki, kryształki, cekiny oraz skrzynki skarbów do ozdobienia i mogą je zabrać do domu (minimalna ilość uczestników to 10 osób). Będziemy się bawić w odnalezienie ukrytego skarbu. Dzieci dostaną wskazówki, mapę i będą musiały odnaleźć wszystkie potrzebne skarby pochowane na terenie sklepu (także w piwnicach). Podchody doprowadzą wszystkich do zdobniczych elementów, które będziemy później wspólnie przyklejać na skrzynki. (DZIEWCZYNKI dostają skrzyneczki na biżuterie, CHŁOPCY skrzynki skarbów z trupia czaszką do naklejenia - Po przyklejeniu wszystkich elementów odbędzie się poczęstunek przygotowany wcześniej jako biesiada odkrywców skarbów. Cała zabawa będzie trwała ok. 2 godziny. (Poczęstunek przynosi Mama). (Dodatkowe atrakcje to dodatkowy czas zabawy).

 
Jest także możliwość zamówienia dodatkowo piniaty i zabawę w sali na dole, która polega na uderzaniu kijem w ozdobioną piniatę z cukierkami, mając przy tym zamknięte oczy. Dzieci po kolei dostają opaskę na oczy i próbują rozbić piniatę, aby dostać się cukierków  - koszt 80 zł bez cukierków, 120 zł z cukierkami.

 
 
Można także zamówić sesję zdjęciową profesjonalnym aparatem Canon 60 D - sesja odbywa się w sali na dole, wraz ze specjalnie przygotowanymi gadżetami - wąsy, usta, okulary, śmieszne czapki, balony, oświetlenie. Dzieci pozują w parach lub w trójkach. Koszt sesji wraz z obróbką zdjęć 110 zł. - jest to doskonała pamiątka na lata.

sesja
 
 
Specjalne przystrojenie sali na zabawę - kolorowe balony, łańcuchy z bibuły, imienne chorągiewki z napisem to dodatkowe 35zł. (Balony i chorągiewki z napisami można zabrać później do domu). Jest to także opłata za sprzątanie.
 
NOWOŚĆ!! - URODZINKI EGIPSKIE 29zł / osobę - Tworzenie ozdobnych naszyjników, tworzenie skarabeuszy, taniec egipski, zabawa w mumie, malowanie oczu.
 
 
 
                NOWOŚĆ!!  - URODZINKI STARWARS - Sprostanie ośmiu wyzwań/prób starwars - jedzenie z zamkniętymi oczami, próba milczenia, próba wyobraźni przestrzennej - tworzenie bazy z kukurydzianych chrupek, miecze z balonów. 29 zł / osobę
 
 

Jeśli oferta Państwa zainteresowała bardzo proszę o zamówienie sali w dogodnych godzinach przynajmniej tydzień przed planowaną imprezką.

Mamy w sklepie fajne zaproszenia na imprezę odkrywców skarbów - koszt 1,50/szt wraz z kopertą, jest także możliwość zrobienia unikalnych zaproszeń, robionych ręcznie przez nasz sklep za ok. 10zł/szt specjalnie dostosowanych do potrzeb małej klientki - kolor, obrazki, kształt.

Zachęcamy do kontaktu : +48 531 821 815

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl