Sprzedaż

NASZ CZARNY BIAŁY KOT

 

Od momentu otwarcia w 2015 roku, nasza rodzina powiększyła się o kilkoro dzieci, naszedł czas na zmianę miejsca zamieszkania i priorytetów, w związku z czym chcielibyśmy zaoferować odsprzedaż naszego pięknego sklepu papierniczego "Czarny Kot Biały Kot".

 

KOT to miejsce stwożone z Pasji 

 

Od czasu kiedy otworzyliśmy sklep przewinęło się przez nasze progi tysiące osób, codziennie zjawia się ktoś kto głośno chwali i prawdziwie zachwyca się sklepem, nadal po czterech latach działania - to jest naprawdę wspaniałe i piękne. Są dzieci i rodzice, którzy są z nami od początku, robią zakupy, czy wydają kieszonkowe, z radością uczęszczają na nasze zajęcia, chcąc chłonąć wszystko co tworzymy. I to jest cudowne. Kolejne przedszkola i firmy dołączają do comiesięcznego zaopatrzenia, nowi wykładowcy pojawiają sie w naszych salach i to wszystko miało by zostać stracone?

KOT jest takim skarbem, który chcielibyśmy oddać w dobre ręce, w ręce kogoś kto będzie mógł z radością i pasją nadal tworzyć bezpieczne miejsce dla dzieci na mapie Warszawy. Kto będzie mógł dobrze zarabiać i jednocześnie rozwijać się w swoich pasjach, tak jak to było z nami. 

 

Sklep ma dobre przychody, roczny obrót z 2017 roku to 250 tys, a w roku 2018 to 245 tys zł. 

Księgowość jest prowadzona skrupulatnie przez zewnętrzną firmę.

Wszystko co wymyśliłyśmy i wprowadziłyśmy do sklepu funkcjonuje naprawdę nieźle, a z pewnością, przy osobie zaangażowanej i mającej czas, sklep może zarabiać wspaniałe pieniądze i przeżyć bardzo długo w dobrej formie. 

 

Co jest genialne:
 • Lokalizacja - sklep znajduje się naprzeciwko wielkiej szkoły podstawowej 318, dużych dwóch przedszkoli publicznych, które z nami współpracują, obok prywatnego gimnazjum ( 20m od sklepu). Sklep znajduje się bezpośrednio przy dużej i bardzo tłocznej ulicy Cynamonowej (4 okna na ulicę), w okolicy nie ma bezpośredniej konkurencji. Sklep jest ulokowany przy metrze Imielin, przylegle do dużego blokowiska, gdzie mieszkają głównie rodziny z dziećmi. Na przeciwko wejścia znajduje się oblegany ciucholand z ekskluzywnymi markami, gdzie codziennie ustawia się rano kolejka do wejścia. 
 • Idea sklepu - Czarny Kot Biały Kot to połączenie sklepu papierniczego z elementami dekoracyjnymi (100m2) i pracowni kreatywnej gdzie odbywają się warsztaty dla dzieci (cała przetrzeń sklepu ma ok 190m2). Oprócz dużej przestrzeni sklepu, mamy do użytku odremontowane przez nas 3 sale kreatywne, przygotowane do zajęć dla dzieci - zlewy, krzesła, stoły, sztalugi, meble, tablica magnetyczna. W salach kreatywnych przez cały rok odbywają się zajęcia dla dzieci - Mały Architekt, Zdolne Łapki, Malarstwo na sztalugach, angielski, zajęcia filmowe, Zajęcia z lepienia plasteliny, twórcze zabawy. Organizujemy także sprawdzone i wymyślone przez nas urodziny z naszą wykwalifikowaną kadrą animatorów. Wszystko to - prowadzących, dostawców, sprawdzone pomysły na zajęcia i urodziny, kontakty do współpracujących z nami firm i placówek publicznych oddamy wraz ze sklepem. 
 • Opinia i reklama - Sklep działa nieprzerwanie od zaraz czterech lat, idea przyjęła się doskonale, wszyscy klienci nieustannie doceniają nasz Sklep dobrymi opiniami i ocenami w GOGLE i na FB. Mamy ponad 11 tysięcy wyświetleń miesięcznie naszej firmy na google. Nasz sklep lokuje się na 3 pozycji w wyszukiwarce google na hasło „papierniczy Ursynów”, mamy 36 wspaniałych polecających opinii i ocenę 4,7 ,a na FACEBOOKU KOTA aż 5,0, czyli najwyższą z możliwych, ponad 720 aktywnych osób na naszej stronie FanPage na FB. Mamy też prężnie działający kanał na YOUTUBE - ponad 40 filmów i 36 subskrybcji kanału do naszego sklepu. Mamy też swój newsletter, czyli bazę ponad 100 kontaktów mailowych i telefonicznych do naszych wiernych klientów którzy chcą wiedzieć co się u nas dzieje. Prowadzimy swój instagram. 

 


 
 • Remont - wraz z decyzją o sklepie w całym lokalu zrobiliśmy generalny remont, malowanie ścian, nowe podłogi, nowa łazienka. Wydaliśmy na remont ponad 90 tys. na wyburzanie ścian, stworzenie witryny sklepowej, malowanie wszystkich pomieszczeń, nowe podłogi w trzech salach i w sklepie. W roku 2016 zostały wymienione na nowe prawie wszystkie okna, cały sklep posiada też nowe wymienione grzejniki. Sklep jest gotowy od zaraz do dalszego użytku.

Teren sklepu

 

Sala Malarska

 

 

Sala zielona 

 

 

Salka kreatywna
 
 
Współpraca:
 
 • Współpracuje z nami szkoła języka angielskiego, która organizuje tu zajęcia dwa razy w tygodniu.
 • Współpracuje z nami szkoła Early Stage.
 • Współpracujemy z firmą organizującą u nas programowanie dla dzieci.
 • Współpracujemy z osobami fizycznymi, które potrzebują naszej przetrzeni na różne warsztaty/eventy.
 • Współpracujemy z kilkoma szkołami i przedszkolami, które regularnie robią u nas zakupy i zapraszają nas na warsztaty kreatywne w ich placówkach.
 • Mamy bardzo prężny i dobrze znany punkt GLS w naszym sklepie, co przysparza nam ciągle nowych bogatych klientów, oraz około 4 tys rocznie, za utrzymywanie punktu w sklepie. 
 • Mamy kontakty do wpływowych osób, które chętnie z nami współpracują - robiliśmy pierwsze w Polsce warsztaty z Jimim Ogdenem z HGTV, prowadzony był także u nas jego program. Organizujemy spotkania z autorami bajek dla dzieci, współpracujemy z Warszawską Szkołą Reklamy. W czerwcu tego roku, wraz z firmą CRICCO organizowaliśmy wspólnie stoisko kreatywne na Dniach Ursynowa, dostaliśmy piankę kreatywną za ponad 1000zł do zabawy dla naszych klientów. 
 • Oprócz cotygodniowych zajęć, organizują u nas warsztaty kreatywne zewnętrzne firmy, które wynajmują nasze sale na własny użytek. 
 • Współpracujemy z lokalnymi wytwórcami hand made, co gwarantuje unikalne produkty, których klienci nie znajdą nigdzie indziej. 
 
 
Co jeszcze?
 
 • Marka - cały nasz projekt, wszystkie wypraowane zniżki z hurtowniami, logotypy, wszytkie kontakty i kontrakty, miejsca gdzie robimy zakupy, wszystko to przekażemy do osób przejmujących sklep. Nasi wykładowcy również przejdą do kolejnego właściciela. Dosłownie sprzedajemy Wam wszystko to co wykreowałyśmy i co wcieliłyśmy w życie, co wypracowałyśmy latami. 
 • Mamy aktywny sprzedający sklep internetowy, prosty w obsłudze, wraz z świetnie wypozycjonowaną stroną: www.czarny-bialy.pl, którą oddamy tak jak wszystko inne. Sklep posiada 128 aktywnych klientów, wprowadzonych jest ponad 600 aktualnych produktów, działa na licencji Shoper. Domenę i sklep również waczyłyśmy do wyceny. 
 • Aktywny profil na FB, blog kreatywny prowadzony bez przerwy od 4 lat. 
 • Logotypy, banery, loga, zdjęcia, filmy - cały kontent i markę sklepu - to wszystko przekażemy osobie która kupi naszego KOTA.
 • Sklep ze względu na wyjątkową ofertę i oryginalną chwytliwą nazwę w każdej chwili może stać się franczyzą. 
 • Nasz lokal podnajmujemy od spółdzielni mieszkaniowej co gwarantuje niski czynsz, za 190m2 płacimy mniej niż 5 tysięcy miesięcznie. 
 • Mamy własną przeszkloną witrynę sklepową, na około 8m2. 
 • Mamy przestrony parking i zjazd z głównej ulicy bezpośrednio na nasz sklep.
 • Kilka razy w miesiącu organizowane są u Nas urodzinki.
Zobaczcie nasz sklep sami na filmie:
 
Co można zmienić, aby zwiększyć sprzedaż, a czego nie praktykowaliśmy:
 • NIE MAMY produktów drogich, w ogóle nie sprzedajemy dobrych piór i długopisów znanych marek, wprowadzenie ich na pewno zaowocowało by dużym wzrostem dochodów. Nie mamy drogich firmowych zabawek, nasza najdroższa zabawka to koszt dla klienta ok. 150zł. 
 • NIE MAMY rzeczy licencyjnych - klocków lego, znanych postaci z bajek, ze względów kreacji, chciałyśmy być pozbawieni tego typu programowania, lecz na pewno posiadanie tych "rzeczy z reklam TV" mocno podniosło by sprzedaż zabawek.
 • Nie inwestowałyśmy nigdy w żadną reklamę zewnętrzną, wszystko co tworzymy wewnątrz i na social mediach jest naszą jedyną reklamą, gdyby rozdawać ulotki itd, na pewno na zajęciach kreatywnych było by dużo bardziej tłoczno. 
 
Czym jest Czarny Kot Biały Kot?
 
To sklep papierniczo - dekoracyjny, ale też zabawkowy tworzony z pasją. Ideą sklepu jest zachęcenie do kreatywnego myślenia przy pomocy designu, zajęć kreatywno edukacyjnych oraz ciekawego asortymentu. To miejsce warsztatów kreatywnych dla dzieci, oraz zajęć dodatkowych i urodzin. 
 
Sprzedajemy: 
* artykuły dekoracyjne, 
* artykuły szkolne i biurowe, 
* artykuły dla hobbystów, artykuły hand made,
* art urodzinowe
* zabawki kreatywne i edukacyjne
* zabawki z drewna, kartonu, styropianu
* artykuły papiernicze 
* artykuły do decupage, scrabooking, quilling 
* prezenty i opakowania 
Organizujemy: 
* Urodzinki kreatywne dla dzieci od 5 do 12 lat
* Cotygodniowe warsztaty kreatywne dla dzieci
* Okazyjne warsztaty dla dzieci i dorosłych
 
Przydatne Linki:
 
Stona internetowa i sklep internetowy:
 
Link do FP na FB:
 
Link do mapki Google i opiniach o sklepie:
 
Link do kanału sklepu na YOUTUBE:
Zobaczcie sklep na filmie:
 
CENA SKLEPU wraz z wszystkimi produktami (ok 70 tys. w towarze), komputerami, drukarką fiskalną, systemem sprzedażowym na 3 stanowiska (GT system), meblami, krzesłami, wyposażeniem sal i łazienek, przekazaniem praw autorskich do marki i jej identyfikacji wizualnej, przekazanie baz danych klientów i firm współpracujących z nami, przekazanie wykładowców i grup zajęciowych, pomysłów na nasze autorskie kreatywne urodziny, przekazanie witryny internetowej, oraz sklepu internetowego, przekazanie strony na FB oraz kanału na YOUTUBE, konta na INSTAGRAMIE, wszystko co jest i wiąże się ze sklepem wyceniamy na jedyne 160 tysięcy zł netto. (kwota została pomniejszona o 100tys. zł ze względu na to, że chcemy sklep sprzedać do końca wakacji, cena rynkowa z przed roku to 250 tys.)
 
Cena naprawdę nie jest wygórowana bo faktycznie chcemy sprzedać firmę, aby nadal funkcjonowała, żeby kreacja tego miejsca nadal żyła. Czynsz jak na to miejsce, jest naprawdę niski, do podpisania jest nowa umowa od sierpnia 2019 roku. 
 
Zachęcamy do kontaktu :)
 
Wszelkich dodatkowych informacji udzieli Pani Manager Anna Budzowska, tel. 790 711 588, zapraszamy do kontaktu i umówienia się na spotkanie w celu rozmowy i zobaczenia sklepu na żywo, przejrzenia dochodów.
 
 
 
Oferta ważna jest od zaraz. Jeśli jesteście zainteresowani, prosimy o umówienie spotkania. 
 
Z poważaniem Anna Budzowska i Kamila Bilska
 
 
 
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl